Hizmetlerimiz

 

Temizleme , Depolama ve Elleçleme Hizmetleri


Firmamız ihtiyaç duymanız halinde bünyenizde bulunan her nevi plastik ve metal taşıma ekipmanın temizliği ve bakımını yapmaktadır. Metalden üretilmiş, taşıma ve istifleme amaçlı kullandığınız kasalarınız bünyemizdeki üretim tesisimizde ihtiyaçlarına göre tamir edilmekte ya da belirteceğiz özelliklere göre revizyon işlemine tabi tutulabilmektedir. Plastik ve kasa ve paletleriniz ise ölçülerin uygun olması durumunda kendi tesislerimizde uygun olmaması durumunda ise partner firmalarımızda belirtilen temizlik kriterlerine göre temizlenmekte ve talep edilmesi durumunda depolanmaktadır.
 
Alt
Alt

Kasa Temizliği ve Bakımı

Firmamız ihtiyaç duymanız halinde bünyenizde bulunan her nevi plastik ve metal taşıma ekipmanın temizliği ve bakımını yapmaktadır.
 
Metalden üretilmiş, taşıma ve istifleme amaçlı kullandığınız kasalarımız bünyemizdeki üretim tesisimizde ihtiyaçlarına göre tamir edilmekte yada belirteceğiz özelliklere göre revizyon işlemine tabi tutulabilmektedir.
 
Plastik ve kasa ve paletleriniz ise ölçülerin uygun olması durumunda kendi tesislerimizde uygun olmaması durumunda ise partner firmalarımızda belirtilen temizlik kriterlerine göre temizlenmekte ve talep edilmesi durumunda depolanmaktadır.

Kasa Tamiri ve Revizyonu

Hali Hazırda Tedarik Ettiğiniz Ancak Depolama sırasında - Sevkiyatlarda - Müşterideyken Kırılmış, Bozulmuş Kasalarınız Varsa Hurdaya Ayırmayın,
 
Bizi Arayın Uzman Ekibimiz Kontrollerini Gerçekleştirdikten Sonra Tamir ve Tadilat Masrafları Sizin Faydanıza Olabilir,
 
Böylelikle Hem Çevre Duyarlılığı Hem Maliyet İyileştirme Çabalarınızın Sonuçsuz Kalmaz...

Elleçleme

Üretim Hattınıza Tedarikçilerinizden Gelen Yarı Mamül ya da Hammaddelerin Takımlar Halinde Gidip Üretim Sürelerinizi İyileştirmek İçin Tasarlanmış Bir Hizmettir, Ayrıca Benim İşim Üretim Neden paketleme ve Ambalaja Bu Kadar Vakit - Emek - Para Harcıyorum Diye Düşünen İşletmelerin Terici Konumunda Bir Hizmetimizdir...