Hizmetlerimiz

 

Müşteri Odaklı Çözümler


Müşteri Odaklılık, tüm organizasyonu ele alan ve müşteriyi tutarlı bir şekilde tüm hizmetlerin, süreçlerin, ürünlerin ve temas noktalarının merkezine yerleştiren kurumsal bir stratejidir. Müşteri çözüm odaklı davranış biçimi ile hizmet beklentilerini her zaman önemseyip kaliteli sonuçlar vermek için çabalıyoruz.
 

Özel Kasa Tasarımı

Müşterilerimizin lojistik süreçlerinde ihtiyaç duydukları özel tipteki taşıma ekipmanlarını yine müşterilerimizin özel gereksinimlerini göz önünde bulundurarak tasarlamakta ve uygun görülmesi durumunda prototip ve seri üretimlerini yapmaktayız.
 

Prototip Kasa İmalatı

Taşımak istediğiniz ürünü ve taşımak istediğiniz kasa tipini detaylandırarak, ürünlerinize özel çözümler sağlıyoruz. Minimum taşıma riski ve maksimum fayda ile kalite ve maliyetlerinizi iyileştireceğimize eminiz. Detaylandırılan proje, prototip olarak üretilerek hizmetinize sunulmaktadır. Onayınızdan geçtikten sonra seri üretime başlayabiliriz.
 

Müşteriye Özel Kiralama Seçenekleri

Dalgalanan satın alma piyasası nedeniyle, düzenli olarak kasa kiralamanız gerekebilir. Sizlere uygun talebinize göre kiralama seçenekleri sunuyoruz.
 
Kiralama havuzu, siz ve müşterileriniz ya da tedarikçileriniz bunları kullanırken paletlerin ve kasaların Berussa’ya ait olduğu anlamına gelir. Siz sadece kiralamış olduğunuz ürünü kullanarak istediğiniz lokasyona paketlerinizi göndereceksiniz. Size sunmuş olduğumuz web tabanlı takip edebilme sistemi ile paketleme ürünlerinin nereye gönderildiğini ve anlık olarak nerede olduklarını biliyoruz.
 
Bize sadece hangi paketleme ürününden kaç adet, ne kadar süreliğine kiralamak istediğinizi bildirin. Sizin için en uygun ve avantajlı seçeneği sunalım!

Yurt Dışı Kasa Kiralama ve Geri Dönüşüm Desteği

Talepleriniz doğrultusunda sizlere istediğiniz kasanın kiralaması yapmaktayız. İsteğinize göre web tabanlı kasa takip sistemimizden faydalanıp kasalarınızın nerede olduğunu görebiliyorsunuz.
 
Sizler için, yurtdışında kasa kiralama havuzunun dağıtımı, bakımı, onarımı ve temizliği için Berussa ve Megepack ortaklarının uluslararası ağından yararlanmaktayız. Siz sadece kiraladığınız kasaları istediğiniz lokasyona gönderin, geri getirmesini bize bırakın. Tamir ve bakımını yaparak, kasaları size geri gönderelim.